حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی خیزش گردوغبار در خوزستان و ایلام باران بهاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران ،

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اعلام استان‌های پربارش طی امروز و فردا، از ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز شنبه خبر داد و گفت: این سامانه ا

خیزش گردوغبار در خوزستان و ایلام باران بهاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران ،

ورود سامانه بارشی تازه به کشور از شنبه/ خیزش گردوغبار در خوزستان و ایلام باران بهاری در تهران

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اعلام استان های پربارش طی امروز و فردا، از ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز شنبه خبر داد و گفت: این سامانه ابتدا نیمه غربی کشور و به تدریج تا آخرهای وقت غالب مناطق کشور را در بر می گیرد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز (پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت) در غالب مناطق کشور سامانه بارشی فعال خواهد بود اظهار کرد: این سامانه بارشی در مناطق متفاوت کشور باعث رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت خواهد شد. همچنین شدت بارش امروز در ایلام، کرمانشاه، لرستان، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، بعضی مناطق اصفهان و به تدریج در نیمه غربی کرمان بعضی نقاط یزد، بعضی مناطق خراسان رضوی و جنوبی خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا (جمعه ۲۱ اردیبهشت) همچنان سامانه بارشی در غالب مناطق کشور فعال بوده و عمده فعالیت سامانه در شمال غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های البرز، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق کشور خواهد بود و در این مناطق رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت آینده نگری می شود.

خیزش گردوغبار در خوزستان و ایلام باران بهاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران ،

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: شدت بارش در روز جمعه در ایلام، کرمانشاه، لرستان، شمال خوزستان، غرب کردستان، بخش هایی از آذربایجان شرقی،خراسان شمالی، خراسان رضوی، بعضی مناطق خراسان جنوبی و شرق یزد خواهد بود.

وظیفه با بیان اینکه فردا در بخش هایی از مرکز و جنوب شرق کشور رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید آینده نگری می شود اظهار کرد: در روز شنبه (۲۲ اردیبهشت) با ورود سامانه تازه بارشی از سمت غرب به کشور ابتدا نیمه غربی کشور و به تدریج تا آخرهای وقت غالب مناطق کشور به جز بخش هایی از جنوب و جنوب شرق کشور تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار می گیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اعلام استان‌های پربارش طی امروز و فردا، از ورود سامانه بارشی تازه به کشور از روز شنبه خبر داد و گفت: این سامانه ا

این کارشناس شرکت هواشناسی تاکید کرد: امروز در نیمه شرقی کشور و طی روزهای جمعه و شنبه (۲۱ و ۲۲ اردیبهشت) در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق جنوب شرق و شرق با خیزش گردوخاک همراه خواهد بود. همچنین در روز جمعه وزش باد شدید در جنوب عراق و خوزستان موجب خیزش گردوخاک در منطقه خواهد شد و بعضی مناطق خوزستان و ایلام را متاثر و باعث کم کردن کیفیت هوا و دید افقی در ین مناطق به خصوص در جنوب خوزستان خواهد شد.

وظیفه افزود: امروز (پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت) خلیج فارس، تنگه هرمز و شرق دریای عمان و در روز شنبه (۲۲ اردیبهشت) خلیج فارس به باعث وزش باد شدید مواج آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی درمورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری تا نیمه ابری، همراه با وزش باد، گاهی زیاد کردن باد، در بعدازظهر بارش پراکنده و رعدوبرق آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز ۲۶ و ۱۳ درجه سانتی گراد آینده نگری می شود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز شنبه (۲۲ اردیبهشت) کمی ابری، در بعدازظهر زیاد کردن ابر، در بعضی ساعات رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۳ و ۱۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.

خیزش گردوغبار در خوزستان و ایلام باران بهاری در پایتخت کشور عزیزمان ایران ،

واژه های کلیدی: ایران | خوزستان | اردیبهشت | هواشناسی | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs