حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار حوادث وقتی دیدم شگردم موثر بود،سراغ دختران دیگر رفتم / پسری که منشتر شدن عکسهای نامناسب دخترها اخاذی می کرد

دختری جوان چندی قبل به پلیس فتای سبزوار رفت و با طرح شکایت از خواستگارش گفت: «من عضو گروهی در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … هستم. یکی د

پسری که منشتر شدن عکسهای نامناسب دخترها اخاذی می کرد:وقتی دیدم شگردم موثر بود،سراغ دختران دیگر رفتم

عبارات مهم : تصویر

دختری جوان چندی قبل به پلیس فتای سبزوار رفت و با طرح شکایت از خواستگارش گفت: «من عضو گروهی در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … هستم. یکی دیگر از اعضای گروه به نام افشین مدتی قبل جهت من خبر شخصی گذاشت و گفت به من علاقه مند شده است و قصد ازدواج دارد.

من هم چون او خواستگاری کرده بود، جوابش را دادم و هنگامی که از من خواست حضوری یکدیگر را ملاقات کنیم، قبول کردم. هنگامی که سر قرار رفتم، افشین از من خواست سوار ماشینش شوم تا با هم دوری بزنیم و کمی صحبت کنیم. او گفت هدفش از این کار آشنایی زیاد است تا بتوانیم در آینده زندگی خوبی داشته باشیم. من هم قبول کردم و سوار خودروی او شدم. دقایقی بعد افشین به من آب میوه داد ولی بعد از خوردن آن از هوش رفتم و هنگامی که به هوش آمدم، دیدم در خیابان و نزدیک همان جایی هستم که سوار ماشین شده است بودم. آن موقع بود که فهمیدم افشین من را فریب داده است ولی نمی دانستم چه نقشه ای در سر دارد».

وقتی دیدم شگردم موثر بود،سراغ دختران دیگر رفتم / پسری که منشتر شدن عکسهای نامناسب دخترها اخاذی می کرد

شاکی ادامه داد: «روز بعد افشین با من تماس گرفت و گفت تصویر هایی شخصی از من تهیه کرده است و اگر به او باج ندهم، تصویر ها را منتشر می کند و آبرویم را می برد. به شدت ترسیده بودم و نمی دانستم چه باید بکنم. ابتدا قصد داشتم تسلیم شوم ولی بعد تصمیم گرفتم عنوان را با مادرم در میان بگذارم. هنگامی که واقعیت را به مادرم گفتم، او به من توصیه کرد نزد پلیس بیایم و شکایت کنم».

مأموران بعد از شنیدن بیانات این دختر تحقیقات خود را شروع کردند و با پیگیری سرنخ های اینترنتی توانستند محل سکونت افشین را شناسایی و او را در عملیاتی دستگیر کنند.

دختری جوان چندی قبل به پلیس فتای سبزوار رفت و با طرح شکایت از خواستگارش گفت: «من عضو گروهی در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … هستم. یکی د

افشین بعد از انتقال به پلیس فتا منکر ارتکاب هرگونه جرمی شد و گفت شاکی را اصلا نمی شناسد ولی مدارک غیرقابل انکاری علیه او وجود داشت. به همین علت افشین در نهایت مجبور شد به تهیه تصویر های شخصی از دختر جوان و تلاش جهت اخاذی از او اعتراف کند. متهم گفت: من قبل از اینکه سراغ این دختر بیایم با همین روش چهار دختر دیگر را فریب دادم و از آنها بعد از تهیه تصویر اخاذی کردم. تصورم این بود که طعمه هایم از وحشت آبرویشان شکایت نمی کنند و مبلغی را که می خواهم به من می پردازند. دفعه اول که این کار را انجام دادم، می ترسیدم ولی بعد از اینکه به سادگی به خواسته ام رسیدم، به این کار ادامه دادم.

بنا بر این گزارش متهم درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

شرق

وقتی دیدم شگردم موثر بود،سراغ دختران دیگر رفتم / پسری که منشتر شدن عکسهای نامناسب دخترها اخاذی می کرد

واژه های کلیدی: تصویر | خواستگار | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs