حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز

کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

قاسمی: کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد

عبارات مهم : امنیت

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز و با خردورزی تمام و در جهت منافع مردم و امنیت ملی کشور اقدام خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به دنبال امضای لایحه تحریم های مجالس سنا و نمایندگان آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به وسیله رییس جمهور آن کشور، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با محکوم کردن این اقدام واپسگرایانه، نامشروع، غیرمنطقی و مغایر با تمامی اصول انسانی و قوانین بین المللی، آن را یکی از آخرین نمونه کارها ضد ایرانی در آمریکا و خصومتی دیگر علیه مردم با فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان ایران و توهینی به تمامی مردم آزاده دنیا دانست.

کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد / قاسمی

قاسمی با تاکید بر این واقعیت که قانون اخیر، اجرای موفقیت آمیز برجام را متاثر می سازد و مورد انتقاد کشورهای متفاوت از جمله شرکای آمریکا هست، اظهار داشت: این حرکت زور ورزان آشوب طلب و عنصرهای افراطی و بد اندیش حاکم بر ایالات متحده آمریکا یک بار دیگر یکجانبه گرایی و دشمن خویی بی منطق آمریکایی را به نمایش گذاشت.

قاسمی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون نظارت بر برجام و تصمیمات متخذه در مقابله با قانون اخیر آمریکا هم گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در برابر نقض برجام به وسیله آمریکا سکوت اختیار نخواهد کرد و بزودی سلسله کارها مقابله ای کشور به وسیله مجلس شورای اسلامی و دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اعلام خواهد شد. کشور عزیزمان ایران در برابر کارها خصمانه ایالات متحده آمریکا ایستادگی کرده و چون هر لحظه و با جدیتی تمام در جهت ایجاد ثبات و امنیت و مبارزه بی امان با تروریسم در مسیر صلح و ثبات هر چه زیاد در منطقه تلاش می کند و به هیچ وجه اجازه موفقیت به سیاست های توسعه طلبانه و ثبات زدا را به دیگران نخواهد داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می‌دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز

بهرام قاسمی همچنین تاکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حق پاسخ به کارها ضدایرانی دولت آمریکا را جهت خود محفوظ می دارد و با صبر، طمانینه و تدبیر مورد نیاز و با خرد ورزی تمام و در جهت منافع مردم و امنیت ملی کشور عزیزمان ایران در وقت مقتضی اقدام خواهد نمود. وی گفت: بی شک جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در دام توطئه های مثلث شوم استکبار – صهیونیسم و تروریسم وهابی نخواهد افتاد.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در آخر به دولتمردان آمریکا توصیه کرد به جای فرافکنی و کشور عزیزمان ایران ستیزی، به فکر حل و فصل بحران های عدیده داخلی این کشور باشند و از جنجال آفرینی و غوعا سالاری های تجربه شده است و بی حاصل بپرهیزند و صلح و امنیت جهانی را بیش از این به مخاطره نیاندازند.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | ایرانی | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs