حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جریمه ۳ و ۵ میلیونی جهت سرمربیان غایب در نشست‌های خبری

مسئول برگزاری مسابقه های شرکت لیگ فوتبال گفت: سرمربی تیم‌های لیگ برتری در صورت حضور نیافتن در نشست‌ خبری‌ها ۳ و ۵ میلیون جریمه خواهند شد.

جریمه ۳ و ۵ میلیونی جهت سرمربیان غایب در نشست‌های خبری

جریمه ۳ و ۵ میلیونی جهت سرمربیان غایب در نشست های خبری

عبارات مهم : سرمربی

مسئول برگزاری مسابقه های شرکت لیگ فوتبال گفت: سرمربی تیم های لیگ برتری در صورت حضور نیافتن در نشست خبری ها ۳ و ۵ میلیون جریمه خواهند شد.

به گزارش تسنیم ، سعید فتاحی در حاشیه دیدار پرسپولیس و سپاهان راجع به عدم حضور سرمربیان تیم های لیگ برتری در نشست خبری پیش از بازی های تیم های خود اظهار داشت: نمی شود که یک مربی در نشست خبری پیش از بازی شرکت نکند. طبق آیین نامه ای که هیئت رئیسه تصویب کرده مطمئن باشید اگر سرمربی در نشست خبری حاضر نشود و هیچ نماینده ای از آن کلوب در نشست خبری حضور نداشته باشد جهت نخستین بار 3 میلیون و جهت دفعات بعد 5 میلیون تومان جریمه خواهد شد. قانون AFC هم همین است.

جریمه ۳ و ۵ میلیونی جهت سرمربیان غایب در نشست‌های خبری

وی در پاسخ به این پرسش که آیا الزام خاصی جهت حضور سرمربی در نشست خبری وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: صددرصد الزامات خاصی وجود دارد. باید سرمربیان به اصحاب رسانه احترام بگذارند ولی باید این را هم در نظر بگیرید که به جز پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد پروازها به سایر نقاط کشور کم هست. باید کمی هم خبرنگاران همکاری بیشتری کنند و پیگیر این عنوان باشند.

مسئول برگزاری مسابقه های شرکت لیگ در پاسخ به این پرسش که آیا نشست خبری پیش از بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس برگزار نشده هست، عنوان کرد: نمی دانم آیا نشست پیش از بازی برگزار شده است نشد؛ شاید کم کاری از سوی هیئت فوتبال استان اصفهان یا کلوب پرسپولیس بوده باید پیگیر این عنوان باشیم.

مسئول برگزاری مسابقه های شرکت لیگ فوتبال گفت: سرمربی تیم‌های لیگ برتری در صورت حضور نیافتن در نشست‌ خبری‌ها ۳ و ۵ میلیون جریمه خواهند شد.

واژه های کلیدی: سرمربی | میلیون | فوتبال | میلیونی | پرسپولیس | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs