حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر فکر می‌‌کنید فصل تمام شده است به شما تبریک می‌گویم!/ برابر آلاوس از کروس استفاده نمی‌کنم ، زیدان

سرمربی کهکشانی‌ها پاسخ منتقدان تیمش را داد ولی تاکید کرد نمی‌خواهد در مورد عملکرد داوران اظهار نظر کند.

اگر فکر می‌‌کنید فصل تمام شده است به شما تبریک می‌گویم!/ برابر آلاوس از کروس استفاده نمی‌کنم ، زیدان

زیدان: اگر فکر می کنید فصل تمام شده است به شما تبریک می گویم!/ برابر آلاوس از کروس استفاده نمی کنم

عبارات مهم : داوران

سرمربی کهکشانی ها پاسخ منتقدان تیمش را داد ولی تاکید کرد نمی خواهد در مورد عملکرد داوران اظهار نظر کند.

به گزارش تسنیم، زین الدین زیدان که شاگردانش بعد از شکست خانگی یک بر صفر چهارشنبه شب برابر رئال بتیس، عصر فردا (شنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا میهمان آلاوس هستند، با اشاره به اختلاف 7 امتیازی تیمش با بارسلونای صدرنشین گفت: بعضی فکر می کنند که فصل تمام شده است هست، ولی ما این طور فکر نمی کنیم. اگر شما فکر می کنید که لیگ تمام شده است به شما تبریک می گویم، ولی فصل طولانی است و ما هم آنجا خواهیم بود.

اگر فکر می‌‌کنید فصل تمام شده است به شما تبریک می‌گویم!/ برابر آلاوس از کروس استفاده نمی‌کنم ، زیدان

وی در ادامه با اشاره به ناکامی تیمش در بازی با بتیس اظهار داشت: توضیحی ندارم که بگویم آیا ما قادر به گلزنی در آخرین بازی مان نبودیم. نگرانی هم از این بابت ندارم و خیلی به این عنوان فکر نمی کنم که آیا نتوانستیم در بازی با بتیس گلزنی کنیم. حرفه ما ایجاب می کند که بازی های تیم مان را به منظور اصلاح کیفی تیم آنالیز کنیم. ما موقعیت هایی روی دروازه حریفان ایجاد می کنیم، هر وقت از این حیث ضعیف ظاهر بشویم، دلواپس خواهم شد.

زیزو راجع به بال ولزی خود که در هفته های اخیر بارها از سوی هوادران رئال مورد انتقاد قرار گرفت، یادآور شد: نمی دانم که چه زمانی عالی ترین بیل را خواهیم دید، ولی امیدوارم این اتفاق هر چه سریعتر بیفتد. گرث البته پیشرفت خوبی داشته و می دانیم که او می تواند در بالاترین سطح بازی کند. او برابر بتیس هم عالی بود.

سرمربی کهکشانی‌ها پاسخ منتقدان تیمش را داد ولی تاکید کرد نمی‌خواهد در مورد عملکرد داوران اظهار نظر کند.

سرخیو راموس بعد از بازی با رئال بتیس داوران لالیگایی را به جانبداری از بارسلونا متهم کرد. زیدان ولی در این باره گفت: نمی خواهم وارد این بحث ها شوم و هرگز در مورد داوری صحبت نکرده و نخواهم کرد. به هر حال نباید دنبال بهانه باشیم و تنها مسئول عملکردمان، خودمان هستیم و به کاری که می کنیم، باور داریم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها خبر داد که تونی کروس در بازی فردا حاضر نخواهد بود و نمی خواهد از او استفاده کند.

واژه های کلیدی: داوران | استفاده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs