حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز گزینش رشته ارشد دانشگاه آزاد از 21 خرداد

داوطلبان مجاز به گزینش رشته آزمون کارشناسی‌ ارشد می‌توانند از یکشنبه 21 تا پنج‌شنبه 25 خرداد گزینش رشته‌های تحصیلی این آزمون را در سایت شرکت سنجش آموزش کشور انج

آغاز گزینش رشته ارشد دانشگاه آزاد از 21 خرداد

آغاز گزینش رشته ارشد دانشگاه آزاد از 21 خرداد

عبارات مهم : اسلامی

داوطلبان مجاز به گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد می توانند از یکشنبه 21 تا پنج شنبه 25 خرداد گزینش رشته های تحصیلی این آزمون را در سایت شرکت سنجش آموزش کشور انجام دهند و گزینش رشته جهت رشته های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتیجه های اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق این دانشگاه انجام می شود.

به گزارش ایسنا، تمامی داوطلبان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396 می توانند جهت مشاهده نتیجه های اولیه آزمون خود به پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند. داوطلبانی که براساس مفاد کارنامه مجاز به گزینش رشته های تحصیلی در این آزمون شده است اند، باید از روز یکشنبه 21 خرداد به سایت این شرکت مراجعه و فرم گزینش رشته های اینترنتی خود را تکمیل کنند.

آغاز گزینش رشته ارشد دانشگاه آزاد از 21 خرداد

همچنین گزینش رشته از روز یکشنبه 21 خرداد شروع می شود و تا ساعت 24 روز پنج شنبه 25 خرداد ادامه دارد.

داوطلبان متقاضی رشته محل های بورسیه دارای شرایط خاص با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط این گونه رشته ها، فقط مجاز به گزینش حداکثر 2 کدرشته محل از این نوع کدرشته محل ها هستند و تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش در 29 خرداد به اطلاع همه داوطلبان می رسد. ولی گزینش کدرشته محل های تحصیلی دانشگاه های شاهد و امام صادق(ع) از شرط محدودیت گزینش حداکثر 2 کدرشته محل رشته های دارای شرایط خاص و بورسیه مستثنی است.

داوطلبان مجاز به گزینش رشته آزمون کارشناسی‌ ارشد می‌توانند از یکشنبه 21 تا پنج‌شنبه 25 خرداد گزینش رشته‌های تحصیلی این آزمون را در سایت شرکت سنجش آموزش کشور انج

داوطلبانی که علاقه مند به گزینش رشته های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی هستند، باید بعد از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، جهت اطلاع از وقت و نحوه گزینش رشته در محدوده زمانی 21 خرداد تا 25 همین ماه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند. گزینش رشته جهت رشته های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتیجه های اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق این دانشگاه انجام می شود.

داوطلبانی که در یکی از رشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند، می توانند به دلخواه خود در یکی از موسسات عضویت و مشغول به تحصیل شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین داوطلبانی که راجع به مندرجات کارنامه خود پرسش دارند، باید حداکثر تا تاریخ 4 تیر از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنجش درخواست خود را ثبت کنند.

آغاز گزینش رشته ارشد دانشگاه آزاد از 21 خرداد

واژه های کلیدی: اسلامی | دانشگاه | کارنامه | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs