حمل نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی

حمل: نمایش شاهرود شیدایی شاهرود اسماعیلی کارگردان کارگردانی نمایش فصل شیدایی

گت بلاگز فرهنگی هنری شاهرود، پانزدهمین میزبان نمایش «فصل شیدایی» شد

نخستین اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی در سال 96 در شهر شاهرود برگزار می‌شود.

شاهرود، پانزدهمین میزبان نمایش «فصل شیدایی» شد

به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی شرکت هنری رسانه ای اوج؛ نخستین اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی در سال 96 در شهر شاهرود برگزار می شود.
سعید اسماعیلی کارگردان «فصل شیدایی» راجع به شرح این نمایش گفت: هرچند پیش از این عموم اجراهای نمایش فصل شیدایی در مراکز استان بوده ولی با توجه به درخواست اهالی شهر شاهرود و حمایت همه جانبه ایشان، تصمیم گرفتیم نمایش فصل شیدایی را در شاهرود اجرا کنیم.
اسماعیلی ضمن اشاره به اینکه شاهرود، پانزدهمین شهری است که میزبان فصل شیدایی هست، ادامه داد: با توجه به حضور پررنگ اهالی شاهرود و ظاهر حضرت قائم (عج) در عملیات مرصاد، تصمیم گرفتیم در بخش مربوط به دفاع مقدس نمایش، روی این عملیات تمرکز کنیم و به طور جدی راجع به آن روایت کنیم. طبیعی است که در این روایت نگاهی به شهدای شخاص این ظاهر و هم چنین سرکردگان منافقین خواهیم داشت و راجع به شهید عرب نجفی، مسعود رجوی و کومله ها و… روایت هایی را در نمایش خواهند داشت.

عبارات مهم : نمایش
کارگردان نمایش فصل شیدایی در آخر گفت: با توجه به اینکه بخشی از اجراهای نمایش همزمان با اعیاد شعبان هست، خاص برنامه ای را هم جهت آن ایام در نظر گفته ایم که ایام موالید شعبان اجرا خواهد شد.

گفتنی هست؛ نمایش فصل شیدایی به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری، کاری از مرکز هنرهای نمایشی انقلاب (مهنّا) است که از 5 تا 14 اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشا در موقعیت سردار شهید حسن تهرانی مقدم واقع در ضلع شمالی میدان حسینی شاهرودی برگزار خواهد شد. حضور جهت عموم مردم آزاد هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نمایش | شاهرود | شیدایی | شاهرود | اسماعیلی | کارگردان | کارگردانی | نمایش فصل شیدایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs